loader

طراحی وب سایت

گستره فعالیت ها

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

هنر متمایز بودن

طراحی یک وب‌سایت تنها نخستین قدم در راه تبلیغات و بازاریابی الکترونیک است. خدمات ما در پرهون به شما کمک خواهد کرد تا با تکنیک‌های ارتقاء رتبه بازدید (سئوی) وب‌سایت و تلفیق آن با بازاریابی مبتنی بر ویدئو (ویدیو مارکتینگ)، بازاریابی با کمک شبکه‌های مجازی (سوشیال مارکتینگ) و بازاریابی توسط ارسال نامه‌های الکترونیک (ایمیل مارکتینگ) زنجیره‌ی بازاریابی اینترنتی خود را در پهنه وب سامان دهید.

ما در دفتر پرهون مدعی هستیم که با شناخت کامل از کسب‌ و‌ کارهای صنعتی و قابلیت‌های تبلیغات مبتنی بر وب، این توانایی را داریم که با ترسیم نقشه‌راهی روشن و حساب شده ضمن حفظ تناسب در هزینه‌ها، بهترین نتیجه را برای پروژه‌ی تبلیغات در فضای مجازی رقم زنیم.

فرایند طراحی

فرایند طراحی وب سایت در پرهون
01
(Structure) ساختار سایت

در اولین مرحله پس از تهیه پرسشنامه، از طریق منابع مختلف از جمله سایت های مشابه، اطلاعات مورد نیاز برای پروژه جمع آوری می شود. مواردی مانند نقشه وب سایت، محتویات سایت و نحوه ارائه آنها در این مرحله تعیین می شود.

02
(Concept) ایده پردازی

پس از تعریف ساختار وب سایت، گروه طراحی با در نظر گرفتن مواردی مانند استراتژی شرکت، هویت بصری و سایر اطلاعات موجود، از طریق جلسات ایده پردازی ایده طراحی را مشخص می کنند.

03
(Layout) صفحه آرایی

پس از تعریف ایده طراحی، نوبت به صفحه آرایی وب سایت می رسد. این طراحی با توجه به هویت بصری و ایده مورد نظر، انجام می شود. در واقع در این مرحله سه طراحی مختلف برای موبایل، تبلت و دسکتاپ انجام می شود.

04
(Develop) اجرای سایت

بعد از آماده شدن صفحه آرایی، نوبت به اجرای آن می رسد. در این مرحله طراح های مختلف برای موبایل، تبلت و دسکتاپ بایستی اجرا شود. همچنین در این مرحله امکان کنترل صفحات سایت از طریق پنل ادمین نیز فراهم می شود.

05
(Launch) راه اندازی

پس از تکمیل و آپلود وب سایت، نوبت به بر طرف نمودن ایرادات و انجام موارد اصلاحی می رسد. در این مرحله وب سایت در دستگاه های مختلف مانند موبایل و تبلت تست شده و آماده بهره برداری می شود.

تلگرام
تلگرام
تلگرام
بالا