loader

چاپ و طراحی

گستره فعالیت ها

خدمات چاپ و طراحی

خدمات چاپ و طراحی

هنر متمایز بودن

راهکارهای تبلیغاتی مبتنی بر چاپ همچنان جایگاه خود را به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد در بازاریابی و اطلاع‌رسانی حفظ کرده‌است. در پرهون سعی شده تا با توجه بر نقاط قوت رسانه چاپ و همسویی امکانات نوین طراحی با نیازهای مشتریان، نتایجی موثر و ماندگار به دست آید. طراحی و تولید انواع کاتالوگ، بروشور، فولدر، آلبوم نمونه محصول در دفتر طراحی پرهون با رویکردی نو و اختصاصی برای هر پروژه انجام گرفته و نظارت فنی در کل مراحل نیز تضمین کننده کیفیت محصول نهایی می‌باشد.

تخصص در ساماندهی و طراحی کاتالوگ‌های صنعتی با حجم بالای اطلاعات فنی یکی از نقاط تمایز مجموعه پرهون است. طراحان ما علاوه بر قابلیت‌های هنری و فنی، با ماهیت صنعت، حرفه یا کسب‌و‌کاری که قصد طراحی برای آن را دارند آشنایی کامل دارند. بنابراین نتیجه کار فقط یک محصول زیبای تبلیغاتی نیست. محصول نهایی ما در زمینه صنفی خود کاملا کاربردی و ملموس بوده و این هنر متمایز بودنِ پروژه‌هایی است که در پرهون طراحی و به چاپ می‌رسند.

خدمات چاپ و طراحی

خدمات طراحی و چاپ

هنر متمایز بودن
طراحی و چاپ بروشور

بروشورها معمولا برای اهداف آموزشی یا اطلاع‌ رسانی چاپ می‌شوند. استفاده از بروشور برای اهداف تبلیغاتی کلان کمتر توصیه می‌شود، مگر در مواردی که حجم اطلاعات محدود و تیراژ بسیار زیادی برای تکثیر مد نظر باشد. از بروشور میتوان به ‌عنوان مکمل در کنار انواع دیگر تبلیغات نظیر کاتالوگ‌ و غیره بهره برد.

طراحی و چاپ کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ‌ اغلب سعی بر این است تا از بهترین تکنیک‌های طراحی و عکاسی استفاده شود تا بر انتخاب مشتری بیشترین تاثیر را داشته باشد. اما در عین حال این نوع محصول یا خدمت معرفی شده در کاتالوگ و بازار هدف آن است که سبک و خط کلی طراحی کاتالوگ را مشخص می‌کند.

ساخت آلبوم نمونه محصول

ساخت آلبوم نمونه محصول با هدف نمایش ملموس محصول تولیدی برای مخاطبان و مشتریان آن صنعت شامل، آلبوم آنادایز، آلبوم دکورال،... به طور اختصاصی طراحی و ساخته می شود.

طراحی هویت سازمانی، نشان و اوراق اداری

امروزه هویت سازمانی برای هر مجموعه الزامی است چرا که باعث ایجاد ارزش و متمایز شمرده شدن توسط مشتریان و دستیابی به هدف های تعیین شده با تکیه به قالبلیت های ویژه هر سازمان خلق می گردد. نشان در هر سازمان نخستین نمایش از هویت و محصولات یا خدمات هر سازمان خواهد بود.

سایر موارد

طراحی و اجرای بسته های خدماتی مانند، کاور و بسته بندی لوح فشرده، بسته بندی اختصاصی، هدیه اختصاصی، ساک دستی اختصاصی، کارت دعوت، کارت شادباش نورورزی، بسته های مناسبتی و ... شامل، سایر موارد می باشد.

طراحی و چاپ تقویم رومیزی

پرهون با تجربه اجرای بیش از ده پروژه تقویم رومیزی و با توجه به ویژگی هر روزه دیده شدن تقویم، راهبرد طراحی بر اساس نشان، تصاویر و اطلاعات اختصاصی شرکت ها با هدف هرچه بهتر شدن معرفی خدمات یا محصولات را دارد.

نمونه کارها

برخی از نمونه کارهای انجام شده در زمینه طراحی و چاپ
تلگرام
تلگرام
تلگرام
بالا