loader

درباره پرهون

با پرهون بیشتر آشنا شوید

تاریخچه

پیشینه پرهون

هنر متمایز بودن

مدیران پرهون با تکیه بر پشتوانه یک دهه فعالیت حرفه‌ای و انتشار بیش از ۱۰۰ شماره از نشریات تخصصی معماری، شهرسازی و عمران در سال ۱۳۸۵ فصل جدید ازفعالیت خود را با نام دفتر طراحی پرهون آغاز کردند. در ابتدا تمرکز بر مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی طرح‌های انتشاراتی و تبلیغاتی در دستور کار قرار گرفت. با گذشت زمان و گسترده شدن نیازهای مشتریان، به تدریج عکسبرداری، ساخت فیلم و طراحی مبتنی بر وب و تبلیغات اینترنتی، تهیه و ساخت تصاویر سه‌بعدی و ... به سبد خدمات پرهون افزوده شد.

نتیجه‌ی سال‌ها حضور پر رنگ تبلیغاتی در صنعت ساختمان و ارتباط مستقیم و مستمر با دست‌اندرکاران این صنعت مهم و جریان ساز، اعتباری شایسته را برای مجموعه پرهون رقم زده است.

صنعت درب و پنجرۀ ایران از نخستین حوزه‌های فعالیت تخصصی دفتر طراحی پرهون به شمار می‌آمد. در طی سال‌ها افتخار همراهی و همکاری با شرکت‌های تولیدکننده سازه‌های فلزی، صنایع آلومینیوم و تولیدکنندگان نمای ساختمان و همچنین شرکت‌های ساختمانی و عمرانی، پرهون به نامی آشنا در تبلیغات تخصصی مرتبط با این حوزه‌ها در صنعت ساخت و ساز بدل شده‌است. ارائه خدمات به بیش از ۲۰۰ شرکت فعال در عرصه عمران و ساختمان خود گواه این مطلب است.

فلسفه وجودی پرهون

هنر متمایز بودن

بیشتر دفاتر طراحی و آژانس‌های تبلیغاتی از یک سو مدعی خلاقیت و نوآوری در طراحی و از دیگر سو کیفیت و قیمت رقابتی در بخش تولید هستند. ولی نکته‌ای که به طور معمول بدان توجه نمی‌شود؛ انطباق خلاقیت هنری، کیفیت و هزینه یک پروژه تبلیغاتی نسبت به جامعه هدف خود است. به بیان دیگر آیا خلاقیت و ایده بکار رفته علیرغم خاص و بدیع بودن، منطبق با نوع نگاه و نیازهای جامعه هدف هست و تاثیرگذاری لازم را بر مخاطب آن دارد؟ و آیا تمامی خدمات و هزینه‌های صرف شده در بخش تولید لازم و ضروری بوده‌اند.

نکته حائز اهمیت این‌که با در دست داشتن یک نقشه راه سنجیده و دقیق برای پروژه می‌توان به خوبی ملزومات اجرایی و مشخصه‌های هدف را از ابتدا روشن و به سمت آن حرکت کرد. یک مجری تبلیغات می‌بایست شناختی کامل از حوزه کاری مشتری خود داشته باشد و بتواند از دیدگاه سفارش‌دهنده و مخاطبان او به موضوع نگاه کند. در غیر اینصورت مشکلاتی که در مسیر طرح تا اجرای پروژه پیش می‌آیند، موجب اتلاف وقت و سرمایه سفارش‌دهنده خواهد شد و نتیجه مطلوب نیز به دست نخواهد آمد.

فلسفه وجودی و دلیل تمایز خدمات ارائه شده توسط پرهون در همین نکته نهفته‌است. ما قصد نداریم یک محصول تبلیغاتی را به یک اثر هنری و زیبا تبدیل کنیم که مورد ستایش خود و یا خوش‌آیند شما در مقام سفارش‌دهنده قرارگیرد. بلکه می‌بایست کاربردی بوده و پیام خود را دقیق و روشن به مخاطب انتقال دهد.

ساخت یک فیلم تبلیغاتی که تنها با تکیه بر سلیقه هنری و دیدگاه فردی سازنده آن هیچ تاثیری در بهبود آمار فروش محصولش نخواهد داشت و جایش در جشنواره‌های هنری است تا پخش از طریق رسانه‌های ارتباط جمعی. هم چنین کاتالوگی را در نظر بگیرید که الزامات هنری و کاربردی آن مطابق با نظر و سلیقه شخصی سفارش‌دهنده‌اش ساخته و پرداخته شود. چنین کاتالوگی شاید بیشتر به عنوان آلبوم شخصی ایشان کاربرد داشته باشد تا کاربری تبلیغی و اطلاع‌رسانی برای مخاطب. بنابراین شما دوست عزیز با انتخاب یک بنگاه تبلیغاتی معتبر و متخصص و اطمینان به عملکرد حرفه‌ای آنان، می‌توانید برنامه‌های تبلیغاتی و فروش خود را سامان دهید.

مزایا و توانمندی‌ها

توانمندی در مرحله ایده و طرح: طراحان مجرب و با تجربه اندوخته در حوزه سفارش مورد نظر و آگاه به تمام مراحل وجزئیات حرفه‌ای آن که اتلاف زمان طراحی و نیاز به نظارت حضوری سفارش‌دهنده یا نماینده ایشان را به حداقل می‌رساند .

توانمندی در مرحله اجرایی محصولات تبلیغاتی مبتنی بر چاپ: وجود بخش نظارت فنی متشکل از نیروی‌های دانش‌آموخته و کارآزموده در پرهون و همکاری با طیفی از بهترین‌های خدمات چاپی و خدمات دهندگان وابسته، هرگونه محدودیتی را در اجرایی‌شدن سفارشات چاپی حذف کرده و کیفیت محصول نهایی را تضمین می‌کند.

توانمندی در اجرای پروژه‌های تبلیغاتی مبتنی بر وب: پرهون با تشکیل کارگروهی اختصاصی برای انجام سفارشات طراحی برای وب و شبکه‌های اجتماعی توجه و تمرکزی خاص را به این بخش داده است تا سفارش‌های تبلیغات اینترنتی را به نحوه شایسته و مطلوب به انجام رساند.

توانمندی در بخش عکسبرداری و مستندسازی تصویری: پرهون ضمن گسترش امکانات خود در این بخش، قادر به تامین عکس‌های اختصاصی مورد نیاز برای پروژه‌های تبلیغاتی خود هست. با تجهیزات و امکانات سخت‌افزاری گردآوری شده توانایی انجام پروژه‌های عکاسی خارج از استودیو، خطوط تولید کارخانه‌ها، مستند سازی پروژه‌ها و عکسبرداری هوایی را دارد.

مسئولیت اجتماعی

از آنجا که انسان همواره موجودی اجتماعی بوده که تعهدات پیدا و ناپیدایی نسبت به کشور و جامعه خود داشته‌است. در این میان سازمان‌ها، موسس‌ها و شرکت‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

ما در پرهون همیشه خود را متعهد می‌دانیم که در حد توان و ظرفیت خود از حرکت‌های فرهنگی حمایت کنیم. سپاس پروردگار را که در طی سال‌هایی که از کارمان در این حرفه گذشته، همیشه برای همیاری و همراهی با عزیزان فعال در عرصه‌های گوناگون فرهنگی و هنری، انجمن‌های یاری‌رسان درهایی پیش رویمان گشوده شده تا از خیر و برکت حضور آن‌ها بهره‌مند شویم.

تلگرام
تلگرام
تلگرام
TOP